
Våre kunder elsker
1 370,00 kr fra Vita.no
Tilbud oppdatert: 3.7.2026. fra våre annonsører ★ Vurderingene genereres fra flere kilder, inkludert data levert av forhandleren og offentlig tilgjengelig informasjon.
Marc Jacobs Perfect Eau de Parfum Spray - Women 50ml er en moderne og feminin duft som fremhever selvsikker individualitet og tilhører Marc Jacobs’ nåværende parfymeutvalg.
50 ml-flasken er laget for kvinner og har en praktisk spraydispenser som gir en fin tåke ved påføring. Flasken er ikke påfyllbar og har et stilig design som gjør den til en pen detalj på sminkebordet.
Topnotene består av saftig rabarbra og lysende påskelilje (daffodil), som gir en frisk og overraskende åpning som umiddelbart vekker oppmerksomhet. Denne kombinasjonen føles livlig og leken.
I hjertet tilfører almond milk en myk og kremet dimensjon som balanserer de livfulle topnotene og gir en trøstende gourmand-aktig følelse. I bunnen ligger cashmeran, som skaper en varm, tre-aktig og myk avslutning.
Marc Jacobs Perfect passer godt til hverdagsbruk, men fungerer også godt ved spesielle anledninger når du ønsker en distinkt men tilgjengelig signaturduft. 50 ml er et praktisk format for vesken eller til å ha på badet.
Hovedfordelene er den karakteristiske åpningen med rabarbra og påskelilje, det kremete almond milk-hjertet og den omfavnende cashmeran-basen, alt samlet i en elegant sprayflaske.
Vi samler produkter, priser og forhandlere på ett sted for å hjelpe deg med å finne det du trenger, sammenligne tilbud og spare penger.
Produkt- og prisinformasjonen i Kelkoo Side(r) baseres på tilgjengelig produktdata fra nettbutikkene og oppdateres flere ganger daglig. Det kan forekomme enkelttilfeller der pris- og/eller produktinformasjon mellom Kelkoo og nettbutikkens sider ikke stemmer helt. Det vil i slike tilfeller alltid være nettbutikkens landingsider hvor pris- og produktinformasjon er gjeldende. Fraktpriser for enkelte nettbutikker kan være veiledende. Vi ønsker alle våre brukere en riktig god handel! - Mer informasjon