
Våre kunder elsker
1 260,00 kr fra Vita.no
Tilbud oppdatert: 10.6.2026. fra våre annonsører ★ Vurderingene genereres fra flere kilder, inkludert data levert av forhandleren og offentlig tilgjengelig informasjon.
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh 75ml - Parfyme er en livlig og feminin duft som fremhever lekne fruktnoter sammen med blomsternyanser, perfekt for dem som ønsker en frisk signaturduft.
Denne varianten kommer i en 75 ml ikke-påfyllbar flaske og er spesielt utviklet for kvinner som vil ha en lett, men varig duft for daglig bruk og sosiale anledninger.
Toppnotene åpner med frisk grapefrukt og saftig pære, som gir en umiddelbar fruktig og energisk start som løfter humøret og gir et lyst førsteinntrykk.
Hjertet domineres av fiolblomst og villrose, som tilfører delikate, blomstrete og romantiske toner som balanserer fruktigheten og gir dybde i duften.
Basen består av sedertre og musk, som gir en varm og myk avslutning med naturlig eleganse og god varighet på huden gjennom dagen.
Flasken er ikke påfyllbar og leveres uten gaveeske, noe som gjør den til et stilrent og praktisk valg for egen pleie eller som en hverdagsgave.
Bruksområder: Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh passer utmerket for daglig bruk, kontoret, helgeutflukter og uformelle sammenkomster hvor du ønsker en frisk, ungdommelig og innbydende duft.
Hvorfor velge denne duften? Den kombinerer friske toppnoter, romantiske blomster og en varm base for å skape en balansert, feminin signaturduft som fungerer godt gjennom hele dagen.
Produkt- og prisinformasjonen i Kelkoo Side(r) baseres på tilgjengelig produktdata fra nettbutikkene og oppdateres flere ganger daglig. Det kan forekomme enkelttilfeller der pris- og/eller produktinformasjon mellom Kelkoo og nettbutikkens sider ikke stemmer helt. Det vil i slike tilfeller alltid være nettbutikkens landingsider hvor pris- og produktinformasjon er gjeldende. Fraktpriser for enkelte nettbutikker kan være veiledende. Vi ønsker alle våre brukere en riktig god handel! - Mer informasjon