
Tilbud oppdatert: 3.10.2026. fra våre annonsører ★ Vurderingene genereres fra flere kilder, inkludert data levert av forhandleren og offentlig tilgjengelig informasjon.
Herma 5051 Hvite Selvklebende Merker - Rektangel - 1100 stk er praktiske etiketter fra Tyskland med FSC Mix-sertifisering, beregnet for pålitelig merking i ulike miljøer.
Disse rektangulære etikettene måler 48,3 x 25,4 mm, leveres 44 per ark og 25 ark i pakken, som totalt gir 1100 etiketter. Den matte pappoverflaten gir et diskret og profesjonelt utseende og fungerer godt med både laser- og inkjet-skrivere.
Merkenes permanente lim sikrer at de sitter godt på konvolutter, pakker og varer uten å løsne. Den hvite papirkvaliteten gir klar og kontrastfylt utskrift, noe som er nyttig for adresser, strekkoder og beskrivelse av innhold.
Pakken er kompakt (212 x 8 x 325 mm) og veier 299 g, noe som gjør den enkel å lagre og håndtere på kontoret. Produksjonen i Tyskland og FSC Mix-merking viser ansvarlig råvarebruk og bærekraftshensyn.
Bruksscenarioer inkluderer adressering av post, organisering av filer, merking av produkter og utskrift av strekkoder for lagerstyring. For både hjemmebrukere og små til mellomstore bedrifter gir dette et økonomisk og solid valg.
Hovedfordelene er kompatibilitet med både laser- og inkjetutskrift, permanent klebing for langvarig festing, og den matte finishen som gir et profesjonelt resultat. Antallet etiketter per pakke gjør det enkelt å dekke større adresserings- eller etiketteringsbehov.
Velger du Herma 5051, får du et allsidig og pålitelig etikettprodukt som er enkelt å bruke og lett å lagre, ideelt for daglig kontorarbeid eller omfattende etiketteringsoppgaver.
Vi samler produkter, priser og forhandlere på ett sted for å hjelpe deg med å finne det du trenger, sammenligne tilbud og spare penger.
Produkt- og prisinformasjonen i Kelkoo Side(r) baseres på tilgjengelig produktdata fra nettbutikkene og oppdateres flere ganger daglig. Det kan forekomme enkelttilfeller der pris- og/eller produktinformasjon mellom Kelkoo og nettbutikkens sider ikke stemmer helt. Det vil i slike tilfeller alltid være nettbutikkens landingsider hvor pris- og produktinformasjon er gjeldende. Fraktpriser for enkelte nettbutikker kan være veiledende. Vi ønsker alle våre brukere en riktig god handel! - Mer informasjon