
Tilbud oppdatert: 21.6.2026. fra våre annonsører ★ Vurderingene genereres fra flere kilder, inkludert data levert av forhandleren og offentlig tilgjengelig informasjon.
Caudalie VinoHydra Gel Moisturizer (60 ml) kommer som en lett, oppfriskende gel utviklet for å tilføre fuktighet og gi huden ny energi.
VinoHydra kombinerer den oppfriskende teksturen til en face gel med fordelene til en dagkrem, noe som gjør den velegnet til daglig ansiktspleie. 60 ml-pakken er praktisk både hjemme og på reise, og produktet er laget i Frankrike som en del av Caudalie VinoHydra-serien.
Formulert for alle hudtyper, spesielt kombinasjonshud, absorberes gelen raskt uten å etterlate en fet følelse. Den er ikke-komedogen og bidrar til å holde porene klare samtidig som den gir langvarig fuktighet.
Caudalie bruker hudvennlige ingredienser: VinoHydra-gelen er vegansk, vegetarisk, fri for ftalater, parabener og mineraloljer. Formelen er dermatologisk testet for å sikre god toleranse.
Påfør gelen hver morgen på ansikt og décolleté som en del av hudpleierutinen. Den fungerer godt som en lett base under sminke takket være den raskt absorberende teksturen, og gir en umiddelbar oppfriskende følelse.
Bruksområder inkluderer morgenfuktighet for kombinasjonshud, et lettere alternativ til tykke kremer i varmere måneder, og en ikke-fet base for sminke. Vær oppmerksom på at innholdet i enkeltstående tilbud kan variere.
Kelkoo hjelper deg med å finne tilbud raskt og enkelt — sammenlign priser fra tusenvis av forhandlere og ta det riktige valget.
Produkt- og prisinformasjonen i Kelkoo Side(r) baseres på tilgjengelig produktdata fra nettbutikkene og oppdateres flere ganger daglig. Det kan forekomme enkelttilfeller der pris- og/eller produktinformasjon mellom Kelkoo og nettbutikkens sider ikke stemmer helt. Det vil i slike tilfeller alltid være nettbutikkens landingsider hvor pris- og produktinformasjon er gjeldende. Fraktpriser for enkelte nettbutikker kan være veiledende. Vi ønsker alle våre brukere en riktig god handel! - Mer informasjon