
Våre kunder elsker
1 030,00 kr fra Vita.no
Tilbud oppdatert: 23.6.2026. fra våre annonsører ★ Vurderingene genereres fra flere kilder, inkludert data levert av forhandleren og offentlig tilgjengelig informasjon.
Narciso Rodriguez All of Me Eau de Parfum Intense - 30 ml fremstår som en intens og moderne tolkning av femininitet i en påfyllbar sprayflaske på 30 ml.
Denne flytende parfymen for kvinner åpner med en skinnende floral kombinasjon av svart iris og jasmine sambac, balansert av noter av rose og geranium for en raffinert start.
I hjertet gir tuberose og et tydelig muskushjerte duften dybde og sensuell varme, mens basen av vaniljestang og sandeltre etterlater en kremet og langvarig duftspor.
Flasken er utstyrt med spraydispenser for presis påføring og er laget for å kunne fylles på igjen, noe som gjør den praktisk og mer miljøvennlig.
Viktige ingredienser inkluderer alkohol, parfum (duft), aqua (vann) samt en miks av aromatiske forbindelser som linalool, geraniol og naturlige oljer/ekstrakter fra jasmin og rose.
Denne parfymen passer godt til spesielle anledninger, romantiske kvelder eller som ditt signaturduft når du ønsker en sofistikert og sensuell tilstedeværelse.
Velg Narciso Rodriguez All of Me Eau de Parfum Intense for en intensiv, langvarig duft som kombinerer blomsterfriskhet med varm musk og treete undertoner.
Kelkoo hjelper deg med å finne tilbud raskt og enkelt — sammenlign priser fra tusenvis av forhandlere og ta det riktige valget.
Produkt- og prisinformasjonen i Kelkoo Side(r) baseres på tilgjengelig produktdata fra nettbutikkene og oppdateres flere ganger daglig. Det kan forekomme enkelttilfeller der pris- og/eller produktinformasjon mellom Kelkoo og nettbutikkens sider ikke stemmer helt. Det vil i slike tilfeller alltid være nettbutikkens landingsider hvor pris- og produktinformasjon er gjeldende. Fraktpriser for enkelte nettbutikker kan være veiledende. Vi ønsker alle våre brukere en riktig god handel! - Mer informasjon