
Tilbud oppdatert: 9.6.2026. fra våre annonsører ★ Vurderingene genereres fra flere kilder, inkludert data levert av forhandleren og offentlig tilgjengelig informasjon.
Bulgari Omnia Amethyste Eau de Toilette - 25ml kom ut i 2006 og er et elegant valg for dem som foretrekker en blomsteraktig, treaktig og muskpreget duftsignatur.
Denne Eau de Toilette for kvinner er komponert av parfymøren Alberto Morillas og åpner med friske grapefrukttoner som gir en livlig introduksjon.
I hjertet av Omnia Amethyste finner du iris og rose som skaper et mykt, feminint blomsterakkord som løfter duften.
Base notene, inkludert heliotrop og varme tretoner, gir en pudret og sensuell avslutning som harmonerer med de blomsterrike midtnotene.
25 ml-flasken er praktisk for vesken og perfekt som prøvestørrelse eller reiseparfyme, og den tilhører Bulgari Omnia-kolleksjonen kjent for sofistikerte og allsidige dufter.
Merk at innholdet i enkelte tilbud kan variere, så sjekk produktinformasjonen fra selgeren før kjøp.
Bruksscenarier: Bruk den om dagen på kontoret for et friskt, profesjonelt inntrykk, eller ta den med på kvelden når du ønsker en dempet, men minneverdig tilstedeværelse.
Produkt- og prisinformasjonen i Kelkoo Side(r) baseres på tilgjengelig produktdata fra nettbutikkene og oppdateres flere ganger daglig. Det kan forekomme enkelttilfeller der pris- og/eller produktinformasjon mellom Kelkoo og nettbutikkens sider ikke stemmer helt. Det vil i slike tilfeller alltid være nettbutikkens landingsider hvor pris- og produktinformasjon er gjeldende. Fraktpriser for enkelte nettbutikker kan være veiledende. Vi ønsker alle våre brukere en riktig god handel! - Mer informasjon