Thune er en av Norges ledende bedrifter innen gullsmed- og urmaker bransjen, med historie helt tilbake til 1857. I våre butikker finner du et bredt utvalg av det siste innen smykkedesign og anerkjente klokkemerker. Vår suksess er basert på mange faktorer, men den viktigste er kanskje våre medarbeideres kompetanse. Vi gjør vårt ytterste for at du som kunde skal bli fornøyd
Creoler i gult gull med diamanter 0,36 ct W/SI (Gult gull Diamanter)
Anheng i hvitt gull med diamanter. Anhenget er en del av Thunes klassiske enstensserie Elegance, som også…
Anheng i hvitt gull med diamanter. Anhenget er en del av Thunes klassiske enstensserie Elegance, som også…
Herrearmbånd i LINKS-serien. Armbåndet er i stål med karbon. (Stål )
Perlekjede med ferskvannsperler, 165cm langt (Sølv )
Fint armbånd med spesiell bissel-lås med hjerte. Finnes med matchende kjede. (925 sølv )
Øreringer i sølv med cubisk zirkoner. Den spennende slipen på zirkonene gir disse creolene et spesielt…
Ring i hvitt gull i Victoria-serien. En lekker bergkrystall omkranset med diamanter. Ringen finnes med…
NB! Fraktprisene vises som minimumsfrakt. Se butikkens nettside for eksakte priser.
Se flere produkter fra Thune »Liste over alle Thune vurderinger som er tilgjengelig. Les hva andre brukere mener om Thune før du kjøper. Kelkoo: hjelper deg med å finne de beste butikkene på nettet.
Thune kontaktinformasjon som for eksempel Thune adresse og leveringsalternativer. Kelkoo: hjelper deg med å finne de beste nettbutikkene.
LCD TV
Mobil uten abonnement
Sport og fritidsklær
Digitale kamera
Laptop